MEDİADİZAYN Ekibini oluşturma fikri daha eskilere dayansa da 2006 yılında  faaliyete geçtik. Karşılaştığımız herkese tasarımın önemini vurguladık. Amacımız; gereken araçları kullanarak, doğru mesajla, doğru zamanda müşterimizi hedef kitlesine ulaştırmak. Bizimle çalışan tüm müşterilerimizin yerine koyarız kendimizi. Bu yüzden, ortaya çıkan tasarım ve/veya gereçler; mesajı en doğru, en estetik ve en etkili şekilde iletir.En doğru işin oluşması için çoğu zaman sabahın ilk ışıklarını görmemiz gerekse de sürekli üretim, ekip ruhuna inanır, en iyi fikirlerin beyin fırtınalarında çıktığını iyi biliriz.
Vizyonumuz
Bilgi teknolojilerini, kolay, güvenli, ekonomik ve kaliteli bir şekilde herkes için ulaşılabilir hale getirme. 
 
Misyonumuz
İnsan kaynağımızdaki birikimlerimizi, müşterilerimizle paylaşmak ve bu paylaşımla onların bilişim teknolojisinden yararlanmalarını arttırmak. 
 

Hedefimiz

Kaliteden ödün vermeden, "ürün veya hizmet satmanın" değil; "satış sonrası destek hizmetleri verme"nin önemine inanmaktadır ve bunu yerine getirmektedir.

MediaDizayn da müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve işveren memnuniyetinin toplamı olanı toptan kalite yönetimi esastır. 

Yapılanma

Üretmiş olduğu kaliteli ürünler ve göstermiş olduğu başarıyla hızla büyüyerek tüm Türkiye'ye hizmet verir konuma gelen firmamız , günümüze kadar çağdaş grafik tekniklerini uygulayarak çağdaş tasarımlara imza atmıştır.Çeşitli sektörlere hizmet veren firmamız, üretimci Tam Ajans mantığıyla hizmet vermektedir.

Özellikle reklamcılık, matbaa ve internet hizmetleri veren firmalara sağladığı çözümlerle sektörün ileriye gitmesini sağlamaktadır.