Web Tasarımı :

Web tasarım ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tüm tasarımlar sizin de fikirleriniz alınarak ihtiyacınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemizi katarak oluşturulmaktadır.

Çalışma Şeklimiz

Müşteri temsilcimiz veya yetkililerimiz tarafından sizden alınan web tasarımı çalışmasına ait bilgiler sonrasında hazırlanan fiyat teklifi, telefon, faks veya e-posta yolu ile size iletilir. Gerekirse veya talebiniz doğrultusunda satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçer.

Onay vermeniz durumunda sözleşme yapmak ve tasarımınız için gerekli tüm bilgileri (logo, slogan, ürün, referans, firma bilgileri vb.) edinmek adına detaylı bir görüşme yapılır. Şehir dışındaki müşterilerimizle bu görüşmeler telefon ve e-posta yolu ile gerçekleştirilir.

Diyelimki  buraya yazımızı  yazdık 
İlk etapta alan adı ve hosting alt yapısı oluşturularak web sayfası çalışır hale getirilir, ve hizmetin başladığına dair bir ekran görüntüsü web sayfasına yerleştirilir. Bu ekran görüldüğü andan itibaren çalışmalar başlamış olarak kabul edilir.Daha sonraki süreçte  yapım aşaması ekranı ve genel bilgilerin yer aldığı bir sayfa hostingde yerini alır.

Çalışma tamamlanana kadar sitenizi ziyaret edenlerin size ulaşabilmeleri sağlanmış olur. O andan itibaren alan adınız ve mailleriniz çalışmaya başlar.

Yapılan web tasarımı çalışmaları kendi alan adınız altında sizin için açılan geçici bir bölümde
gösterilir. Bu sayede nerede olursanız olun web sitenizin tasarımına ilişkin çalışmaları her an takip edebilir ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Tamamlanan çalışmayı onayladığınızda web siteniz yayınlanmaya başlar.

En son aşamada sizden alınan kriterler doğrultusunda arama motorlarına kayıt başvurusu yapılır.